the passion Huissen

Grote belangstelling deelname The Passion


Zeshonderd mensen hebben zich woensdagmiddag binnen anderhalf uur aangemeld om volgend jaar mee te lopen in de processie tijdens het bijbelse spektakel The Passion in Amersfoort. Volgens een woordvoerder van de EO is dit nooit eerder zo snel gebeurd.

Positief signaal

Tijdens de live-uitzending van de EO en de KRO lopen de deelnemers met een verlicht kruis naar het hoofdpodium op het Eemplein waarop bekende Nederlanders de hoofdrol spelen in de muzikale vertelling van het paasverhaal. “Vorig jaar duurde de zoektocht naar processiedeelnemers nog twee dagen. We zien het als een positief signaal dat er steeds meer belangstelling voor The Passion is”, zegt de EO-woordvoerder.

Troost

“Mensen konden bij hun aanmelding hun motieven meegeven. Uit de aanmeldingen blijkt dat mensen hoop en troost putten uit de processie. We zien dat er mensen zijn die meelopen om persoonlijk te rouwen, anderen lopen uit christelijke overtuiging mee.”

De zesde editie van The Passion wordt gehouden op Witte Donderdag 24 maart 2016.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *