Lintjesregen in de kerk


Sip en Huub lintje

Met trots vermelden we dat het Zijne Koninklijke Hoogheid Koning Willem Alexander heeft behaagd om twee van onze kerkelijke gemeenteleden een Koninklijke Onderscheiding toe te kennen. Huub Langeweg is benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau. Hij kreeg de versierselen uitgereikt door onze burgemeester mw. Marianne Schuurmans. We zijn erg blij dat Huub op deze manier onderscheiden is voor al zijn vrijwilligerswerk. Huub is al meer dan 20 jaar koster in onze kerk van de Protestantse Gemeente Huissen aan het Raadhuisplein/Langestraat. Daarnaast is hij actief in de Vierdaagse-organisatie en de Ondernemersvereniging Huissen. Bovendien levert hij zijn bijdrage aan het Exodus-comité. Ook Sipkje Schimmel werd Lid in de Orde van Oranje Nassau en kreeg de versierselen uitgereikt in haar woonplaats Elst. Haar inzet voor Gemeentebelangen Overbetuwe, Cantatekoor Bilthoven, de Protestantse Gemeente Elst, Stichting Tabula Batavorum en de Vierdaagse werd hiermee beloond. Namens alle gemeenteleden van de Protestantse Gemeente Huissen feliciteren we ze van harte. We hopen dat ze nog lang hartelijk en gastvrij het vele vrijwilligerswerk zullen verrichten.

 

 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *