Bezoek uit Brandenburg in Huissen


Onze vrienden uit Brandenburg komen van 10 t/m 13 juni a.s. naar Huissen.

De werkgroep heeft een inhoudelijk en creatief programma samengesteld. Vrijdag aankomst in de kerk en verblijf in gastgezinnen. Zaterdag vanaf 9.45 uur themabespreking ‘Vluchtelingen, de wereld komt bij ons binnen…’. In de middag bezoeken we het Openluchtmuseum Arnhem en ’s avonds gourmetten we in de kerk. De zondagmorgen is voor de kerkdienst. Aansluitend lunch in gastgezin en ’s middags naar Ruimte voor de rivier De Waal. Diner in gastgezin en ’s avonds komen we weer bij elkaar voor een afsluitende borrel. Maandag rond het middaguur vertrekken de gasten.

 

Kijk ook op de Brandenburgpagina voor het gedetailleerde programma.

Bekijk hier de eerste foto’s van het weekend.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *