Deze zomer vergeten vluchtelingkinderen nooit


De komende weken gaan honderden vluchtelingkinderen mee met onze vakantieweken. In september organiseren wij samen met het COA de Open azc dag. Ook gaat die maand de rijdende petitie rijden. Staat jouw naam al op de tram?

Margot (22), vrijwilliger Kindervakantieweken: ‘De kinderen zien lachen, daar doe je het voor’

‘Tijdens de Kindervakantieweken kunnen vluchtelingkinderen hun zorgen even helemaal vergeten. Maar soms vertellen ze me ineens dingen, bijvoorbeeld hoe druk het was op de boot tijdens de overtocht. Of hoe ze vlak bij hun huis de bommen hoorden vallen. Daar word je wel even stil van.’

Lees Margots verhaal

We gaan voor een tweede tram! Teken hier de rijdende petitie

Save the date: 24 september Open azc dag

Benieuwd hoe een asielzoekerscentrum (azc) eruit ziet? Neem op 24 september een kijkje tijdens de Open azc dag! Maak kennis met bewoners en medewerkers, luister naar muziek, proef de lekkernijen en ga mee met een rondleiding. De Open azc dag is een samenwerking van het COA en VluchtelingenWerk. Kom ook!

Meld je aan via openazc.nl

banner-1_0

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *