Bridging Gaps weekend 2016


In het weekend van 1 en 2 oktober zijn bij ons twee buitenlandse theologiestudenten te gast. Fongeh Nsufor Delphine komt uit Kameroen en Taina Biela Dias is afkomstig uit Brazilië. Beide dames zijn hier op uitnodiging van de VU Amsterdam samen met twaalf andere studenten uit o.a. Roemenië, Bangladesh, Brazilië, Pakistan en andere landen.

De twee studenten overnachten bij een van onze gemeenteleden. Zowel zaterdag als zondag gaan de studenten samen met gemeenteleden op pad. Om elkaar te ontmoeten, ervaringen uit te wisselen en iets van onze mooie omgeving te zien. Daarnaast leveren zij een bijdrage in de dienst op zondagmorgen.

Wie mee wil doen aan deze uitwisseling is van harte uitgenodigd. Alle informatie is beschikbaar via Huub Langeweg en Jan Rietveld.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *