Eten, drinken en praten volgens Luther 1


aan-tafel-met-luther-10 aan-tafel-met-luther-8Op 17 november jl. gingen we met Luther aan tafel. Met 37 gemeenteleden gingen we o.l.v. Maarten Luther, Katharina van Bora en tante Lene (Magdelene van Bora) in gesprek over een aantal stellingen van Luther. Tevens bespraken we de nieuwe organisatiestructuur. Daarover meer in het advents- en kerstnummer van Sjaloom! Ook aten we gerechten uit de tijd van Luther zoals linzensoep, een gehaktbal met brood met tot slot als nagerecht fruitige boterhammen. Erbij dronken we verdund bier, wijn of water. Kortom, een voedzaam tafelgesprek waarbij we Lutherliederen zongen met pianospel van Wolter Rensink.

 

aan-tafel-met-luther-1 aan-tafel-met-luther-3 aan-tafel-met-luther-5 aan-tafel-met-luther-6


Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Een gedachte over “Eten, drinken en praten volgens Luther