20231226 ds. Jan Bos, kerstmorgen


A’s in Huusse de sterre stroale…

De viering op kerstmorgen is mede voorbereid door de familie van Deutekom. Uitgangspunt voor de viering zijn de Kerststerren die in Huissen worden gemaakt en opgehangen (zie foto). Wat willen deze sterren zeggen? Was Jezus een superster? En wij dan? Paulus en de evangelist Johannes laten hun licht hierover schijnen met woorden waar je wel even voor moet gaan zitten, maar die ons erg kunnen inspireren. Jezus liet zijn licht stralen in de wereld, door dienaar te worden. Zo kunnen ook wij ‘uit God geboren worden’! Als er kleine kinderen zijn is daar aparte aandacht voor. Dus neem je (klein-) kinderen mee! We hopen op hele goede Kerstvieringen, waar zegen op rust.

ds. Jan Bos

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *