16-6-2024 Viering ds. Jan Bos


Zondagse viering: over zaad en oogst (10 uur)

Aanstaande zondag vieren we de eredienst samen met onze vrienden uit Brandenburg! Op zaterdagmorgen gaan wij samen de bijbeltekst van deze zondag bespreken: Marcus 4: 21-32. Daarin vertelt Jezus eigenlijk vier kleine gelijkenissen rond zaad dat groeit. In hoeverre zullen de woorden van het Koninkrijk die Jezus zal zaaien vruchtbare bodem vinden en uitgroeien tot planten en zelfs bomen? We zullen zien dat er sprake is van urgentie en noodzaak maar ook van ontspanning en een groot geduld. Wanneer zien wij iets van het Koninkrijk van God om ons heen en in onszelf? Hoe kijken wij en horen wij? Hoe meten en beoordelen wij elkaar en onszelf? Het zijn nogal menselijke  thema’s waar we allemaal mee te maken hebben. Ik hoop op een vruchtbare en vrolijke viering! Herman Schimmel heeft voor een vierkoppig blaasensemble gezorgd, dus aan de muziek zal het niet liggen! Hopelijk tot zondagmorgen!

Ds. Jan Bos

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *