17-2-2023 ds. Jan Bos – 3e advent


Viering 3e advent, 10 uur

“Wolf en lam zullen samen weiden”. Dat is het visioen dat de profeet Jesaja zijn volk voorhoudt namens God. Een prachtig toekomstbeeld waar je blij van wordt! Stel dat het eens zover komt! We lezen dit visioen uit Jesaja 65 naast Filippenzen 3. In beide gedeeltes komt het woord vreugde voor. Paulus’ leven is vreugdevol geworden sinds hij in zijn leven door Jezus gegrepen werd en zijn leven een heel ander doel heeft gekregen. Op zondag Gaudete (Verheugt u!) gaan we op zoek naar de vreugde in ons eigen leven en dat van de wereld. En over het levensdoel dat het geloof voor ogen stelt. Welkom!

Adventsbrief Brandenburg
Jullie hebben vaker meegemaakt, ik nog niet: op de derde adventszondag is er elk jaar contact met de gemeente in Brandenburg via een adventsbrief. Vorige week is in Brandenburg een brief van ons voorgelezen en is er een Duits lied gezongen. Aanstaande zondag luisteren wij naar de brief uit Brandenbrug en we zingen dan ook datzelfde Duitse lied. Mooi om zo samen verbonden te zijn!

Jan Bos

De liturgie kunt u hier downloaden.

 

 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *