Viering 21-1-2024 ds. Jan Bos


Roeping en bevestiging

Waartoe voel je je geroepen? Dat is de vraag die zondag centraal staat in de viering. De vraag komt op uit het verhaal van Jezus die vier vissers roept om achter hem aan te gaan en vissers van mensen te worden. Wat is dat voor innerlijke of uiterlijke kracht die mensen vooruit kan helpen en mensenlevens totaal kan veranderen? In goede en kwade zin trouwens? Jezus begint zijn tocht door het land met het verzamelen van mensen om zich heen. Hij wil het niet alleen doen. En zijn doel: mensen redden en op het droge helpen. Wat is er passender en mooier om op deze zondag een nieuwe diaken uit de gemeente te roepen? Wij gaan zondag Caroline Vermeer bevestigen in de roeping die zij voelt om diaken te worden!

Welkom zondag!

Jan Bos

 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *