KOM ERBIJ Viering 28 januari 2024 3


Iedereen is van harte welkom op zondag 28 januari om 10 uur!

Thema: Wat hebben jij en ik met elkaar?

Twee keer per jaar wordt er een oecumenische KOM ERBIJ – dienst gehouden. Dit is een viering in samenwerking met de Katholieke kerk en de Protestantse Gemeente Huissen. Deze speciale viering is bedoeld voor jong en oud en wordt in samenwerking met (licht) verstandelijk beperkten georganiseerd. De dienst is anders dan anders omdat er meer ruimte is voor gesprek, muziek en verhalen. Dat maakt dat de KOM ERBIJ – dienst ook zeer geschikt is voor gezinnen en jeugd. De viering wordt gezamenlijk voorbereid door een van de pastores van de Rooms-Katholieke en de predikant van de Protestantse Gemeente Huissen.


Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

3 gedachten over “KOM ERBIJ Viering 28 januari 2024