17-3-2024 viering, ds. Jan Bos


Viering 10.00 uur, 5e zondag in de veertigdagentijd, voorganger ds. Jan Bos

De profeet Jeremia, over wie wij deze weken lezen, lijkt in veel opzichten op Jezus: zijn boodschap wordt niet gepruimd door hoge heren en mensen die het graag zo willen houden als het is. Hun boodschap is namelijk: verander je leven, geef je over aan God en vertrouw niet op de goden van macht en kracht. Jeremia wordt daarom gevangen gezet en ook Jezus zal worden gevangen genomen. En erger…. Als teken van Gods belofte dat het goed komt met het volk als zij zich bekeren koopt Jeremia een akker en stopt de bijbehorende contracten in een kruik. Die kruik bewaart de belofte dat Juda ooit weer akkers zal kunnen bewerken. Een verrassend actueel verhaal over grond en een plek om te wonen, gezien de strijd om het land die nu gaande is in ‘Juda’….

Welkom zondag!

Jan Bos

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *