Paasmorgenviering 31-3-24 ds. Jan Bos


Zondag 31 maart 2024 – Aanvang 10.00 uur
Paasmorgen met medewerking van Gospelkoor Promises

Voorganger ds. Jan Bos
Organist Hennie Klaasen Bos – van Zetten
Lectoren Svetlana Honcharova (Oekraïne) en Joke van de Belt

Op de Paasmorgen komen we in het licht (denk aan de zomertijd !) bij elkaar en vieren we de opstanding van Jezus en onszelf. Niet alleen dáárom wordt het een speciale viering: gospelkoor Promises zingt voor het laatst in onze kerk… We gaan nog één keer van hen genieten en afscheid van hen nemen. Ook de mensen uit Oekraïne die in de Zilverkamp wonen hebben we speciaal uitgenodigd om Pasen met ons te vieren. Het evangelie wordt in het Oekraïens gelezen. De lezing van het Paasevangelie wordt zondag gekoppeld aan een lezing uit Jeremia, het boek waar we in de 40-dagentijd uit lazen. Jeremia belooft terugkeer naar het land, na de ballingschap. Het thema van zondag is daarom: “omkeren en teruggaan”.

We hopen op een vrolijke en inspirerende viering, waarin we allemaal iets van opstanding ervaren !

Jan Bos

Tijdens de Scheppings-zondag van oktober 2023 waren zonnebloemen te zien. Die hebben we laten drogen. Zondag worden na de dienst zaadjes uitgedeeld. Genoeg om in een pot zonnebloemen te laten groeien. Er is niet veel ruimte voor nodig. We vragen onze ‘planters’ om aan het einde van de zomer mooie foto’s te maken van de zonnebloemen en ze op te sturen. Zo kunnen we misschien op de Scheppings-zondag van 2024 een mooie fotocollage laten zien.

Mariëtte van Herwijnen 06-23317190

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *