Paasnachtviering 30-3-2024 ds. Jan Bos


Zaterdagavond 30 maart 2024 – Aanvang 22.00 uur
Paasnachtviering met medewerking van de Cantorij

Voorganger ds. Jan Bos
Organist Herman Schimmel
Lector Hieke de Boer en Joke van de Belt

In de Paasnacht zetten we de viering van Witte Donderdag en Goede Vrijdag voort en komen we bij elkaar in de stilte en het donker. We lezen en zingen de bijbelse verhalen over bevrijding, doortocht en licht, waarna we de nieuwe Paaskaars binnenbrengen in onze kerk. Dan mag het Licht zich onder ons verspreiden en belijden we ons geloof. Voor wie dat wil is er de mogelijkheid om naar voren te komen en bij het doopvont gezegend te worden met water en een kruisteken op het voorhoofd: een gedenken van de eigen doop, teken van opstanding uit de dood, teken van bevrijding en van de weg die we als mens kunnen gaan.

Van harte uitgenodigd voor deze bijzondere avondviering!

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *