Dinsdag 23 april Liederen Stef Bos gespreksgroep


Dinsdagavond 23 april, aanvang 19:30 uur in de Pleinzaal. Twaalf avonden rondom een lied van Stef Bos, en dit is de laatste avond van deze reeks. Elke avond staat een lied centraal van de CD ‘In een ander licht’. Het zijn prachtige liederen en teksten waarin het gaat over verschillende bijbelse figuren. Wat heeft het lied, de bijbeltekst, deze bijbelse figuur jou te zeggen? De avonden zijn vrij toegankelijk en los van elkaar bij te wonen. Van harte welkom in de Pleinzaal van de Protestantse kerk aan de Langestraat in Huissen. Aanmelden mag maar is niet noodzakelijk. Aanvang 19.30 uur. Begeleiding: Ds. Jan Bos. Info en aan-of afmelden: predikant@pknhuissen.nl

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *