2-6-2024 Viering ds. Jan Bos


Zondag 2 juni gaan we toch nog één hoofdstuk verder in het boek Genesis. Het was boeiend om de scheppingsverhalen te lezen rond de levensboom. Met Pinksteren lazen we Genesis 11 over de torenbouw van Babel. Nu gaan we nog even terug in het boek Genesis, naar het verhaal van Kaïn en Abel (Genesis 4). Daarin gaat het meteen mis met de eerste twee kinderen van Adam en Eva: Kain vermoordt zijn broer Abel. Hoe komt het toch dat mensen het zo moeilijk vinden om elkaars broers en zus te zijn? Waarom zijn er zoveel misverstanden, ruzies en conflicten tussen mensen?
We zullen zien dat het onze levensopdracht is om antwoord te geven op de vragen van God aan Adam, Eva en Kain: mens, waar ben je en waar is je broer? Welkom aanstaande zondag in de viering waarin we ook brood en wijn met elkaar delen.

Klik hier voor de liturgie

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *