26-5-2024 Viering ds. Cor Flobbe


Zondag 26 mei gaat ds. Cor Flobbe voor in de viering. Aanvang 10 uur. U bent van harte welkom!

Zondag Trinitatis:

Dat is de zondag van de drie-eenheid of Drievuldigheid, een theologisch concept om uit te drukken hoe God, Christus en de Heilige Geest zich tot elkaar verhouden. Drievuldigheidszondag is de kerkelijke naam voor de zondag na Pinksteren. Op Drievuldigheidszondag viert de kerk de christelijke leer van de Drie-eenheid, God in drie Personen: de Vader, de Zoon en de Heilige Geest. De zondagen hierna zijn genummerd als 1e, 2e, 3e enz. zondag na Trinitatis. Dat gaat door tot de vierde zondag voor Kerst wanneer de Adventstijd weer begint.

De viering is ook online te volgen via kerkdienstgemist.nl

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *