23-6-2024 Viering Elly Morelissen


Pinksteren ligt alweer zo’n vijf weken achter ons. Nadat de geest over Jezus’ volgelingen was uitgestort is er wel een en ander gebeurd in Jeruzalem. Er zijn zeven diakenen aangesteld met name voor de zorg voor de Helleense volgelingen. De eerste van hen, Stefanus, was een man, zoals geschreven staat, vol van geloof en heilige geest. We kennen vast allemaal hoe het hem verging. Hij werd beschuldigd van laster en werd gestenigd onder toeziend oog van ene Saulus.
Deze Saulus begon daarna fanatiek aan de christenvervolging in Jeruzalem. Velen ontvluchtten daarna de stad. Waarover spraken zij? Wel overal waar ze kwamen hadden ze het niet over hun vervolging maar verkondigden het woord van God. Wat dat inhoudt, daar wil ik zondag met u over nadenken.

Elly Morelissen

zondag 23 juni, 10 uur

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *