Stille Week vieringen


Vieringen in de Stille Week

  • Witte Donderdag (28 maart 2024) – 19.30 uur
  • Goede Vrijdag (29 maart 2024) – 19.30 uur
  • Stille Zaterdag (30 maart 2024) – 22.00 uur

We leven samen toe naar Pasen en kunnen elkaar bijna elke dag in de kerk ontmoeten. Maandagmiddag is er de Paasontmoeting om 15.00 uur, woensdag de filmmiddag en de vredeswake. Vanaf donderdag gedenken wij het lijden en sterven van Jezus. Herman Schimmel heeft een mooi voorstel gemaakt voor de doorlopende viering in deze drie dagen, dat een paar mensen hebben aangevuld. Op de Witte Donderdag delen wij matzes en wijn. Op de Goede Vrijdag lezen we het lijdensverhaal en daarbij gebruiken we de kruiswegstaties van abdij Orval in België. De cantorij zingt in alle vieringen en dat is heel fijn. Op Stille Zaterdag wordt de nieuwe Paaskaars binnengebracht en gedenken wij samen onze doop. Wij hopen op goede vieringen met elkaar.

  • Voorganger ds. Jan Bos
  • Lectoren Wilmy Viëtor, Hieke de Boer en Adriaan Huson
  • Organist Herman Schimmel, m.m.v. de cantorij

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *