Zondag 24 september 2017 Elly Morelissen


Het is de laatste dag van de vredesweek. De wereld lijkt te verdrinken en te schudden op haar grondvesten. Overal zijn mensen in nood. Mensen vluchten uit het land waar een nobelprijs winnares van de vrede aan het hoofd staat. Ze vluchten omdat ze vervolgd worden om hun geloof, hun dorpen worden verbrand, hun bezittingen raken ze kwijt en ergens in een modderig kamp worden ze opgevangen in een ander land. En dan horen we vandaag dat je je niet bezorgd moet maken over wat je moet eten of drinken of waarmee je je moet kleden? Maar er staat meer. Wat betekent het dat je niet twee heren dienen kan, wat de opdracht eerst gerechtigheid te zoeken?
Echt makkelijk is het niet, dit deel van de Bergrede.

Elly Morelissen

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *