Maandag 25 december 2017 kerstmorgen 1


Kerst: God komt mij nabij.

We vieren dat in de kerstnacht – de cantorij zal zingen. We vieren het op kerstmorgen  met een kerstverhaal van Dick Bruna en een modern kerstverhaal van Sterre, Mare en Silje. En zonder sneeuw is het geen echte kerst ?? Boffen wij in Huissen: wij vieren écht kerstfeest omdat op Kerstmorgen Julian van Eekeren gedoopt zal worden. Wonder van nieuw leven, een nieuw mensje: teken van vrede en liefde.

In de bloemschikking zien we hoe aarde en hemel steeds meer elkaar raken. De vierde Advent: Gods trouw aan de aarde is verbeeld in de krans van de klimop. En op kerstmorgen straalt er een ster aan het firmament: er is een kind geboren, nieuw leven. We houden moed, blijven geloven in vrede en we blijven dromen van een woestijn vol bloemen.


Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Een gedachte over “Maandag 25 december 2017 kerstmorgen