22-05-22 ds. Matthijs Glastra


“Ik neem het kapotte gebakje wel weer”. Klinkt mooi, dat is aardig van je. Al klinkt het tegelijkertijd ook wat zielig, jij trekt ook altijd aan het kortste eind.
Vanmorgen lezen we Lucas 10: 38-42. Jezus komt op bezoek en Martha ontvangt hem gastvrij.
Maar heeft dan vervolgens geen tijd meer voor haar gast, want ze is druk doende met het vele zorgen. Haar zus Maria doet niets, en heeft daarmee alle tijd voor hun gast, voor het luisteren en ontvangen. En zo luistert Maria naar wat Jezus te zeggen heeft en vertelt Martha Jezus wat hij moet zeggen . Als je het allemaal zo goed weet hoe het hoort, kun je elkaar dan nog ontmoeten ? Een eerlijk en spannend verhaal. Nu maar hopen dat Maria wél helpt bij de afwas.

Matthijs Glastra

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *