Zondag 19 november 2017 IGEE viering


‘Als iemand ziek is, hoe kun je dan helpen?’. ‘Je kunt opbellen naar de familie. Of een kaartje sturen. Of zelf op bezoek gaan, dan kun je iemand een knuffel geven. Of iets lekkers meenemen, bitterballen! Maar dan word je nog zieker en moet je overgeven! Was maar een grapje – en grapjes helpen ook heel goed als je ziek bent!’

Zondag is de IGEE-viering in Haalderen. In sommige berichten wordt de Protestantse Kerk vermeld, maar dit is niet juist. Iedereen is van harte welkom om 10 uur in Haalderen. ‘Promises’ zingt. Pastor Victor Bulthuis en dominee Matthijs Glastra gaan samen voor. Het thema is ‘Kijk eens om je heen’ (Matteus 25: 31-40). En als je ziek bent kun je niet komen, maar anders …fijn als jij komt!!
Matthijs Glastra

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *