Over stervenskunst en levenskunst 1 maart 2018


De gespreksavond  “Geef mij de ruimte om te zijn” over het boek van Carlo Leget over stervenskunst en levenskunst vindt niet plaats op  donderdag 22 februari, maar één week later op 1 maart  om 20.00 uur in de kerk .
In het spreken over sterven zit veel verlegenheid en onmacht. “ Zou u gereanimeerd willen worden als er wat gebeurt?” vraagt de arts. De patiënt denkt na en wil ‘nee’ zeggen, maar als ik dat zeg lijkt het voor mijn vrouw en kinderen alsof ik het leven al heb opgegeven. Gesprekken over leven en sterven zijn gesprekken in een onbekend land waar je de weg niet weet. Waar je elkaar vast wil houden en los moet laten. Carlo Leget verkent een aantal levensvragen en reikt een ‘model’ aan waarbij te midden van die spanning er een innerlijke (mentale/geestelijke) ruimte geschapen kan worden om met elkaar je angst, dankbaarheid , boosheid en vertrouwen te delen. Opgave/info: Matthijs Glastra, matthijsglastra@kpnmail.nl, 06 2129 4143

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *