Maandag 26 maart, Paasviering


Zoals ieder jaar nodigt de diaconie gemeenteleden uit voor haar Paasviering op de maandagmiddag. Veelal oudere gemeenteleden zijn hierbij aanwezig. Samen met ds. Matthijs Glastra staan we in deze viering stil bij het thema van deze 40-dagen-tijd ‘Onvoorwaardelijke liefde’. Na de viering is er een korte presentatie over … natuurlijk iets wat met Cuba te maken heeft. Interessant wordt het zeker! Na een drankje of een glaasje advocaat is er traditiegetrouw een maaltijd, Het thema voor deze maaltijd blijft nog een verrassing maar er zal zeker een kopje soep, een hoofdgerecht en een toetje zijn.

De Paasviering is in onze kerk aan het Raadhuisplein op maandag 26 maart 2018. Vanaf 14.30 uur staan de koffie en thee klaar. Om 15.00 uur begint de viering en om 18.30 sluiten we de bijeenkomst af.  U kunt zich telefonisch of via de mail opgeven via diaconie@pknhuissen.nl

 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *