Zondag 29 april 2018, pelgrimeren


Zondag 29 april 2018 – 5e zondag van Pasen

In deze dienst krijgt Ad Huson de pelgrimszegen en het stempel van onze kerk. Hij gaat vanuit de kerk naar Santiago wandelen, de eerste twee weken gaat Marja nog met hem mee maar daarna gaat hij alleen verder.

Vanmorgen lezen we Johannes 15: 1- 14. Over de wijnstok en de ranken, over groeien en vrucht dragen, over de liefde die Jezus met zijn vrienden deelt en hen blijvend zal verbinden. Om te kunnen groeien moet je je soms weten te beperken tot de kern: waar gaat het écht om. Moet ik snoeien. Opruimen. Nieuw beginnen. Simplify your life – er verschijnen vele zelfhulpboeken rondom dit thema, want we hebben het veel te druk en te volle agenda’s. Het zijn vanmorgen dus mooie én moeilijke woorden!

Ad Huson mag die woorden meenemen op zijn reis naar Santiago de Compostella. Een pelgrimstocht snoeit het leven terug tot op het hart: kleiner, stiller, opener. We geven hem Gods zegen mee voor onderweg, dat zijn reis vrucht mag dragen. Buen camino Ad!

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *