Kerkbalans 2019 Geef voor je kerk 2


2019 Thema Kerkbalans ‘Geef voor je kerk’

19 januari gaat de actie Kerkbalans van start. Het thema is dit jaar: ‘Geef voor je kerk’. Alle leden krijgen een brief of e-mail met het verzoek om een bijdrage. De kerk krijgt zoals u weet geen subsidies en is dus volledig afhankelijk van de financiële bijdragen van betrokken kerkleden, van mensen zoals u. Is de kerk voor u ook een plek van ontmoeting en inspiratie? Doe dan mee aan Kerkbalans en vul het toezeggingsformulier ruimhartig in. In de week van 26 januari tot 2 februari 2019 komt een vrijwilliger het formulier bij u ophalen. U kunt uw toezegging ook mailen naar administrateur@pknhuissen.nl.

Roelof Smelt


Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

2 gedachten over “Kerkbalans 2019 Geef voor je kerk