14-4-2019 Palmpasen in de Kliederkerk


Waarom staat er een haan bovenop een kerktoren? Een grapje zegt: omdat er anders geen kip in de kerk komt!  Op heel veel kerktorens staat een kruis. Of een haan. En kijk nou eens: bij de protestantse kerk in Huissen konden ze niet kiezen en hebben ze allebei maar gedaan. Wil je weten waarom? Wat heeft een kerk met een haan en een kruis te maken? Kom en ontdek wat de haan met Palmpasen heeft te maken. En zoals de palmpasenstok bij het leven van Jezus hoort, gaan we met elkaar knutselend en vierend op zoek naar het  antwoord: wat past écht bij jou ? Dat mag je dan meenemen in je rugtas, je reiskoffer of jouw eigen paasstok.

Kliederkerk is voor jong (0-12) en ouder, familie en vrienden, met en zonder (klein)kinderen. Zondag 14 april van 14.00 – 16.00 uur in de Protestantse Kerk Huissen. Voor info: kliederkerkhuissen@gmail.com / Ellen 06  1676 4999

 

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *