7-11-2019 Filmavond ‘BAL’


De ZWO-groep uit de Lingewaard steunt een vakopleiding voor jongeren in Guatamala. Het is een opleiding tot imker waarmee deze jongeren later zelfstandig in hun eigen onderhoud kunnen voorzien. Zij willen dit initiatief graag breed delen en nodigen iedereen uit voor een filmavond waar de Turkse film BAL (“Honing”, winnaar Gouden Beer Berlijn) vertoond zal worden. Over de kleine Yusuf die veel met zijn vader, die imker is, optrekt. Maar op een dag zijn de bijen verdwenen. En waar is vader gebleven? Hoe moet dat nu met Yusufs toekomst?
De afgelopen jaren bleek de kerkzaal in Huissen een goede filmzaal te zijn. Mooi dat we elkaar rondom dit project en deze film in de protestantse kerk in Huissen kunnen treffen.

Aanvang filmavonden: 19.30 uur


De maand november heeft nog meer mooie films in petto.
* Donderdag 21 november “Over canto” en  de kracht van muziek.
* Donderdag 28 november “Agent of grace”, over het leven van Dietrich Bonhoeffer.

Matthijs Glastra

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *