20-1-2020 Filmmiddag


‘Happy Go Lucky’ . Maandag a.s. is het ‘Blue Monday’, volgens sommigen de meest troosteloze, sombere en depressieve dag van het jaar. De eindeloze grijze dagen, goede voornemens die alweer verdwenen zijn, wat kan het leven treurig en vermoeiend zijn. Gelukkig start deze sombere maandag om 14.30 uur de film

“Happy Go Lucky” .

In het leven van 30-jarige lerares Poppy schijnt altijd de zon , zo lijkt het. Alleenstaand, optimistisch en creatief – Poppy beziet haar leven door een roze bril. Irritant opgewekt, maar onder het komische oppervlakte gaat een diepere emotionele lading schuil.

De kerk is open om 14.00 uur, de film start om 14.30 uur. U bent van harte welkom ! Voor info en/of vervoer: Matthijs Glastra, predikant@pknhuissen.nl

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *