Ongelofelijk… Yvonne Zonderop


Water & Wijn en het boek van Yvonne Zonderop

Zondag 12 januari heb ik bij het verhaal van de bruiloft in Kana en water dat in wijn verandert de vergelijking getrokken met de omgekeerde beweging: voor veel mensen is het feest van de kerk en de traditionele godsdienstigheid voorbij. De wijn is op, zij vullen hun vaten nu elders en dat smaakt vaak niet minder dan de kerk. Yvonne Zonderop  beschrijft in haar boek “Ongelofelijk – over de verrassende comeback van religie” hoe zij als jonge vrouw alle deuren van de kerk met een klap achter haar heeft dichtgegooid, maar gaandeweg ontdekte dat de traditie van het (cultureel) christendom een wezenlijk vulling van het bestaan geeft, zowel persoonlijk als ook de hele  samenleving. Een goed preek is nooit af en smaakt naar meer – sommigen vroegen daarom naar de titel van dit boek !

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *