15-3-2020 ds Frank Leever


Als inleiding op de dienst het volgende:

“Deze 3e zondag van de veertigdagentijd wordt zondag ‘Oculi’ genoemd – dat wil zeggen zondag ‘ogen’ – naar Psalm 25 : 15 waar we lezen:
Mijn ogen zijn gevestigd op God, of Hij mij redt
Waar zoekt een mens hulp als hij onrustig is? Op wie stelt hij zijn verwachting?
Dat geldt voor onze Heer als Hij op weg is naar Jeruzalem – op weg naar zijn kruisdood en zijn opstanding. Maar het geldt ook voor ons in deze huidige onzekere tijd met het coronavirus en de invloed die dat heeft op ons dagelijks leven en op de economie wereldwijd. Aan de hand van het gesprek van Jezus met de Samaritaanse vrouw bij de bron (Johannes 4 : 5 – 26) willen we daar aanstaande zondag samen over nadenken.”

Ds. Frank Leever

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *