12-03-2020 Tweede filmavond


Op donderdag 12 maart draaien we de film ‘Manchester by the sea’ van Kennet Lonergan (Amerika 2016). Een van de drie films die gaan over schuld en vergeving.

Na het plotse overlijden van zijn broer Joe krijgt de teruggetrokken leven de klusjesman Lee de voogdij over zijn neefje Patrick. De zorg voor de jongen betekent ook dat hij weer moet deelnemen aan het leven en familie. Iets wat hij juist bewust had weggestopt en opgegeven. Langzaamaan komen we steeds meer te weten over de loodzware schaduw van de schuld die zijn leven inkleurt. Wat kapot is, blijft kapot. Of is er ruimte voor een nieuw begin?

Aanvang 19.30 uur. Gratis toegang. Meer informatie: Matthijs Glastra, 06 21 29 41 43.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *