27-3 Vieren via kerkomroep


Door de maatregelen die de overheid opgelegd heeft, verwacht de Sikn een zeer grote extra toename in aantallen kijkers en luisteraars. Op een normale zondag zijn er ruim 60.000 gebruikers maar door de maatregelen van de overheid is dat aantal opgelopen tot ruim 200.00 luisteraars die via de website een dienst of een viering willen meemaken.

Wij hier in Huissen doen er alles aan om de uitzendingen zo goed mogelijk te laten verlopen daarom hier enkele aanbevelingen:

  • Wij starten de zender om 09.45 uur (de zender heeft ongeveer 5 min nodig om bereikbaar te zijn). Er zal dan muziek te horen zijn.
  • Probeer niet om 10.00 uur in te schakelen maar doe het eerder dit voorkomt problemen dat er geen verbinding gemaakt kan worden omdat alle gebruikers in het land rond 10.00 uur proberen         verbinding te maken.

Voor problemen met de kerkomroep kunt u de contactpersoon voor onze kerk altijd bellen: Huub Langeweg tel. 06-12444413.

De liturgie voor het morgengebed van a.s. zondag is te vinden onder Liturgie in het hoofdmenu.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *