Kerkgebouw weer open?


Woensdag 20 mei a.s. komt de kleine kerkenraad opnieuw bij elkaar. We willen dan een stappenplan maken voor de proefmaand juni en dan vervolgens de maanden erna: wat kunnen we wel en wat nog niet van het slot halen? Een viering zonder te zingen, met ontsmetten en mondkapjes, beperkte plaatsen die gereserveerd moeten worden?

Hoe kunnen we zorgen dat IEDEREEN zich verbonden kan voelen met de gemeente. Liturgie, gemeente van Christus – we zijn het lichaam van Christus waarbij iedereen zijn/haar eigen plekje heeft.

Als je een wens, suggestie, voorstel (en als het kan een vaccin!) hebt, laat het ons weten. Via de scriba Marja Huson, scriba@pknhuissen.nl of predikant@pknhuissen.nl

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *