2-8-2020 Bettie Woord, proponent 1


We zijn via  www.kerkomroep.nl  met elkaar verbonden in een moment van bemoediging en bezinning.

Er is een kind bereid tot delen,

het komt met brood,

het komt met vis,

het geeft zijn voedsel aan de velen,

een weldaad in de wildernis. 

Er staat tot ons geluk geschreven

dat God zeer overvloedig is

wij zijn geschapen om te geven,

zo tonen wij zijn beeltenis.

In het bijbeldeel van deze zondag wordt er volop gedeeld en gegeven. Waar gedeeld wordt en gegeven zijn er altijd ontvangers. Juist hier willen we vandaag bij stil staan; wie ontvangen er? Wat ontvangen zij? De betekenis van het ontvangen staat centraal.  

Met een hartelijke groet en tot zondag,
Bettie Woord


Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Een gedachte over “2-8-2020 Bettie Woord, proponent

  • P. Aagenborg

    Erg fijn om als beperkte gemeente bij elkaar te zijn en te luisteren naar Gods woord en te luisteren naar het zingen van een paar gemeenteleden. Zo kan men ook gemeente zijn. Ondanks moeilijkheden met de kerkomroep zijn we er voor elkaar.