Jaarrekeningen 2020


De jaarrekeningen 2020 van de colleges van diakenen en kerkrentmeesters zijn in de kerkenraadsvergadering van 23 maart jl. voorlopig vastgesteld. Met dank aan Roelof Smelt voor de leesbare en heldere verslaglegging. De jaarrekeningen zijn te raadplegen op deze website onder de menuknop ANBI, begrotingen en jaarrekeningen. Daaronder vindt u de diverse opties.

  • Klik hier voor de jaarrekening van de kerk (college van kerkrentmeesters).
  • Klik hier voor de jaarrekening van de diaconie (college van diakenen).

Reacties kunnen worden gestuurd naar Roelof Smelt, administrateur@pknhuissen.nl.

Met inachtneming van evt. reacties volgt in de eerstvolgende kerkenraadsvergadering van 11 mei a.s. definitieve vaststelling.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *