22-2-2022 Filmavond


FILMAVOND – “SORRY WE MISSED YOU”, dinsdag 22 februari, 19.45 uur Pleinzaal

Regisseur Ken Loach (inmiddels 85 jaar!) had zijn pensioen al aangekondigd, maar opnieuw voelde hij de noodzaak om dit indringende en urgente verhaal te vertellen. Na zijn ontslag droomt Rick van een betere toekomst voor zijn gezin door als zelfstandig pakketbezorger aan de slag te gaan. Loach toont ons in dit hartverscheurende sociale drama de donkere schaduwkanten van de flex-economie en de verwoestende werking ervan in het gezin van Rick. Hard werkende ouders die toch arm blijven, hun opgroeiende pubers – een aangrijpend en levensecht verhaal waarin Loach nooit belerend wordt maar wel de vinger op een heel zere plek weet te leggen.
Matthijs Glastra

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *