28-8-2022 ds. Theo de Zwart


Zondag 8 augustus 2022 gaat ds. Theo de Zwart voor in de viering:

Jezus zegt: “Ik ben de weg, de waarheid en het leven”. De weg die God gaat in deze wereld. De weg van “een geloof, een hoop en een liefde”. De weg van de verbinding. De weg die gemeenschap sticht of herstelt waar deze gebroken is. Die liefdesweg waarop mensen worden geroepen en uitgenodigd om samen mee op weg te gaan. We mogen nieuwe horizonten verkennen en ontdekken. Meer dan je voor kunt stellen. De weg waarop grenzen worden doorbroken. De weg van de mus die een huis vindt en de zwaluw een nest voor zich bouwt, waar zij haar jongen legt bij Gods altaren, “Heer der legerscharen, mijn Koning en mijn God” (Psalm 84). De weg van het onmogelijke dat mogelijk wordt. De weg die zelfs de grens van de dood weet te overbruggen. Amen.

Ds. Theo A.R. de Zwart

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *