26-1-2023 Gemeenteavond


Beste gemeenteleden,

Goed nieuws! We zijn er blij mee jullie te kunnen uitnodigen voor een gemeenteavond op

donderdag 26 januari a.s.

van 19.30 tot + 21.00 uur in de kerk

De kerkenraad heeft van de beroepingscommissie een unaniem advies ontvangen tot het beroepen van een predikant. De kerkenraad heeft dit advies van harte overgenomen. Nadat de kandidaat, op zijn verzoek, kennis heeft gemaakt met de kerkenraad en de cantor-organist heeft hij laten weten graag met ons in zee te willen gaan.

U wordt uitgenodigd om te worden geïnformeerd over de gevolgde beroepingsprocedure en de kandidaat. De predikant zal zich op de gemeenteavond graag voorstellen en vragen uit de gemeente beantwoorden.
Aansluitend worden de gemeenteleden in de gelegenheid gesteld over het voorgenomen beroep hun stem uit te brengen. De stemming geschiedt schriftelijk. Het beroep wordt uitgebracht als tenminste 2/3 van de aanwezige gemeenteleden zich daarvóór hebben uitgesproken.

Het programma ziet er globaal als volgt uit:

  • Toelichting op procedure en werkwijze door beroepingscommissie
  • Voorstellen kandidaat door kerkenraad
  • Presentatie door kandidaat
  • Mogelijkheid tot vragen stellen
  • Schriftelijke stemming (de kandidaat is niet bij de stemming aanwezig)
  • Bij een positieve beslissing sluiten we de avond af door met elkaar het glas te heffen

NB. Formeel geldt voor de uitnodiging om te stemmen het vereiste dat deze wordt gedaan via het kerkblad. Ook geldt voor de uitnodiging formeel een termijn van vier weken i.p.v. twee weken. Het uitbrengen van een spoedig beroep, zo mogelijk per 1 februari a.s., heeft de voorkeur van zowel de kerkenraad als de te beroepen predikant.

Namens de kerkenraad,

Marja Huson-ter Avest, scriba

06 20 53 59 46

scriba@pknhuissen.nl

P.S. De geplande filmavond schuift hiermee een week op naar donderdag 2 februari a.s.

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *