Aktie Kerkbalans 2023


Geef vandaag voor de kerk van vandaag en morgen

De jaarlijkse actieperiode van Actie Kerkbalans gaat deze week van start. Wist u dat Kerkbalans de grootste fondsenwerfactie van het land is? Door het hele land vragen plaatselijke kerken en parochies aan hun leden om een financiële bijdrage over te maken. Deze week valt ook bij u de brief voor Kerkbalans op de mat of ontvangt u een e-mail met een verzoek om een bijdrage. De kerk kan alleen bestaan dankzij de financiële steun van haar leden. Doe mee aan Actie Kerkbalans en vul het toezeggingsformulier ruimhartig in. Als u het formulier hebt ingevuld kunt u het posten, brengen naar één van de leden van de commissie of mailen. U doet toch ook weer mee?

Via deze weg willen we u alvast hartelijk bedanken voor uw bijdrage! En natuurlijk houden wij u op de hoogte van de opbrengst.

Namens alle leden van de werkgroep Kerkbalans: Ruud, Roelof, Herman Joling en Ria

kerkbalans@pknhuissen.nl

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *