18-6-2023 ds. Jan Bos


Zondag18 juni

Aanstaande zondag staan er lezingen uit Mattheus 9 en 10 en Romeinen 5 op het leesrooster. Jezus verzamelt zijn vrienden en roept hen op om het Koninkrijk te verkondigen. Zijn missie komt voort uit ontferming over al die uitgeputte en afgejaagde mensen die als schapen zonder herder zijn.  Er is zoveel behoefte aan genezing en onderricht zegt Jezus. Net als nu, denk ik dan…


De uitzending van de apostelen – Uit het fotoboek I.N.R.I. van Serge Bramly en Bettina Rheims

Op de afbeelding hierboven staat een moderne Jezus op een spoorrails. Wat houdt die roeping in voor ons, in onze tijd? We krijgen een grootse opdracht van Jezus: is dat niet veel te veel voor ons? En dan zegt Jezus ook dat we verder niks mee moeten nemen onderweg! We moeten het doen met zijn volmacht en roepstem. Leven vanuit die stem en vanuit de verzoening ‘in’ Jezus (Romeinen). Dure woorden waar we de waarde en betekenis van gaan proeven aanstaande zondag. In woord en lied en beeld.

Welkom !

ds. Jan Bos

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *