23-7-2023 ds. Axel Rooze


Viering 10.00 uur, voorganger ds. Axel Rooze. Thema: gemeenschappelijk bezit

Mijn naam is Axel Rooze, zzp predikant en geestelijk verzorger in Tilburg. In het verleden preekte ik jaarlijks in de PG Huissen, maar nu ben ik er al even niet meer geweest. Om het goed te maken, kom ik dit jaar twee zondagen op rij.

Komende zondag wou ik het eens hebben over relatievormen. Welke relatievormen komen zoal voor in de Bijbel? Schrijft de Bijbel een bepaalde relatievorm voor? En ook de vraag hoe partnerrelaties/huwelijken zich verhouden tot het gemeenteleven. Is een partnerrelatie eigenlijk nog nodig als je in een gemeente leeft? In de verouderende PKN zijn er veel weduwen en weduwnaars. Biedt het gemeenteleven hen genoeg? Je hoort één lezing die we gebruiken om hier eens naar te kijken. In de preek wat aanzetten die misschien nieuw voor je zijn. Iets om eens over na te denken. Tot zondag!

ds. Axel Rooze

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *