Kliederkerk, zondagmiddag 8 oktober


Jong en oud ontdekken op een creatieve manier nieuwe kanten aan Bijbelverhalen. Kliederkerk geeft specifieke aandacht aan kinderen van 4–12 jaar, maar is voor alle leeftijden. Jong of oud, familie, buur, goede vriend of vage bekende – ieder is welkom, dus met en zonder (klein)kinderen! Kliederkerk duurt ongeveer twee uur en bestaat uit drie onderdelen: samen ontdekken, vieren en eten.

Misschien ga je niet (meer) naar de kerk, maar vind je het fijn dat jouw kinderen vertrouwd raken met de bijbelse verhalen. Misschien past een zondagmiddag beter in een druk levensritme. Een paar mensen in Huissen start met Kliederkerk in Huissen en omgeving. We beginnen in de Protestantse Kerk te Huissen, Raadhuisplein 35. Op zondagmiddag 8 oktober van 13.30-16.00 uur en zondagmiddag 10 december van 15.00-17.30 uur.

Wil je meehelpen, meedoen? Reageer!!

Contactpersoon: Ellen Tijmes tel. 06 1676 4999, email: kliederkerkhuissen@gmail.com

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *