Donderdag 12 oktober Petrus (thema-avond)


Op donderdagavond 12 oktober om 20.00 uur is de start van het Oecumenisch Vormings- en Kringenwerk in de Lingewaard in onze kerk. Ds. Klaas Touwen gaat met ons in gesprek over Petrus n.a.v. een onlangs door hem geschreven boek: Petrus –  steenrots en struikelblok
In de christelijke traditie was hij de eerste paus, maar moest die plaats telkens wel met anderen delen. Ook is er de vraag of Petrus werkelijk een voet in Rome heeft gezet of dat hij niet verder dan Jeruzalem is gekomen. Zijn de Romeinse verhalen apocrief? En wat kunnen we zeggen over de brieven die op Petrus’ naam staan? In het spoor van Petrus licht het begin van de christelijke traditie boeiend en verrassend op.

Welkom!

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *