Kerstkaarten sturen naar jongeren in Cuba


Oproep !! 
Om onze betrokkenheid bij het werk van ds. Rodolfo Aquila Rivero in Matanzas, Cuba meer inhoud te geven hebben we als diaconie besloten kerstkaarten te sturen naar kinderen en jong volwassenen in Matanzas.
Rodolfo heeft ons een lijst met 41 namen en adressen gestuurd. De lijst ligt in de hal. U kunt uw naam invullen aan wie u een kerstkaart wilt sturen. We hebben kerstkaarten nodig voor de volgende categorieën:
•             11 jong volwassenen van 17 jaar en ouder
•             18 jongeren van 12-16 jaar
•             12 kinderen  van 11 jaar en jonger

Wat mag u doen: naam invullen op de lijst aan wie u een kaart wilt sturen, kaart kopen, kerstgroet in Engels/Spaans op de kaart schrijven, adresseren en evt. voorzien van postzegel (portokosten t/m 20 g:  € 1,33). Meerdere kaarten mag natuurlijk ook. Tot slot de kaart inleveren bij één van de diakenen of in de consistorie leggen. Uiterlijk 30 november versturen we de kaarten.
Als gemeente sturen we een kaart naar Rodolfo en zijn gezin. Diaconie zorgt voor de verzending van de kaarten.
PS.  De post doet er erg lang over om op het juiste adres in Cuba aan te komen daarom starten we nu de actie.

Ada van Arkel

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *