Voltooid leven, thema-avond 16 en 23 november


Donderdag 16 en 23 november, Protestantse Kerk, 20.00 – 21.30 uur

Over wat onder voltooid leven verstaan kan worden is al veel gezegd en geschreven. Theo de Zwart en ik willen in twee avonden samen met u in gesprek gaan over dit thema. Theo zal de eerste avond vanuit medisch-ethisch perspectief het thema inleiden, ik zal de tweede avond vooral aandacht geven aan de pastorale en geloofsoverwegingen Beide avonden staan we stil bij de vraag (wens) van mensen om te sterven. Wat is een goed leven, en wanneer is dat voltooid En hoe gaan we, als individu en als samenleving, om met ouderdom, lijden en dood? Kan ik alleen deze keuze maken?

Matthijs Glastra

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *