Samen een preek nabespreken, 28-1-’17


Je neemt er altijd iets van mee…. Janneke Stegeman, vorig jaar verkozen tot theoloog van 2017, schreef in dat jaar een bundel met ’24 preken voor sceptici en andere gelovigen.’ Creatief, eerlijk en fris – een plezier om te lezen. Een bijbeltekst als brandstof voor een goed gesprek met jezelf en/of elkaar.

Weet je welkom: zondagmiddag 28 januari 2018. Van 16.30 – 18.00 uur ben ik in de kerk. Ik neem dan de preek mee over Marta en Maria (Lucas 10:41-42), ‘een ding is nodig’. Een uur om over de preek te praten. Een half uurtje napraten met een drankje erbij. Info en opgave Matthijs Glastra, matthijsglastra@kpnmail.nl. T. 06 21 29 41 43. U krijgt de preek van te voren thuis!

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *