8 februari 2018 Thema-avond


‘If it be your will’, de spiritualiteit van Leonard Cohen. Donderdagavond 8 februari, 20.00 uur. Een avond om te luisteren, naar muziek, teksten, onszelf. Over singer-songwriter Leonard Cohen. Religie en spiritualiteit zijn overal aanwezig in zijn leven en oeuvre. Geboren in een Joods gezin stempelde deze religie zijn leven. En het weerhield hem niet om zich tot boeddhistisch monnink te laten wijden. Of over Jezus te zingen over wie hij als jongetje al verhalen hoorde van zijn christelijke kindermeisje.

De maand van de spiritualiteit is nog maar net voorbij. Op zoek naar evenwicht tussen materiële welvaart en geestelijk en lichamelijk welzijn. Over hoe je omgaat met je medemens, je leefomgeving, de aarde. Waar het gaat om leven met aandacht voor wat er ècht toe doet. Leven met hartstocht. De muziek van Leonard Cohen is doordrenkt met spiritualiteit waarbij jodendom en boeddhisme de twee grote inspiratiebronnen zijn. Vlak voor zijn dood in 2016 verscheen zijn laatste CD ‘You want it darker’. Hineni, hineni I’m ready my Lord – hier ben ik, hier ben ik, ik ben er klaar voor Heer’.

Gratis toegang.

Meer informatie bij ds. Matthijs Glastra – matthijsglastra@kpnmail.nl – 06 21 29 41 43

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *