Zondag 11 maart, Kliederkerk


Ei, ei, ei , we zijn zo blij!
Nog een paar dagen en dan begint de lente!
En dat vieren wij!

Zondag 11 maart is er weer een nieuwe Kliederkerk in Huissen. Net als vorige keren gaan we samen ontdekken, naar een Bijbelverhaal luisteren en samen eten rondom het thema “Klaar voor de start ?!”. De lente begint: de natuur start weer op, bolletjes komen uit de grond, insecten worden wakker en komen uit hun holletjes. Vogels leggen eitjes, kuikentjes kruipen uit hun ei. Het nieuwe leven kan beginnen.
Daar kun je van dromen: dat er iets nieuws gaat beginnen. Dat wat fijn is, blijven mag – en nog fijner: dat het groeien gaat ! Soms gebeuren nieuwe dingen vanzelf – soms moet je er ook een beetje aan meehelpen.
Zin om mee te knutselen, bouwen, racen en spelen? Neem je vader, moeder, opa en/ of oma mee en sta samen klaar voor de start! Zondag 11 maart, van 13.30 uur tot 15.30 uur, ben je welkom in de Protestantse kerk in Huissen, Raadhuisplein 35. Voor meer informatie : 06 16764999 of mail naar : kliederkerkhuissen@gmail.com.  En check onze FB -site voor de laatste informatie!!

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *